كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)
پذيرش > خلاصه دستورنامه رابرت برای الکترو‌انجمن‌ها > خلاصه دستورنامه رابرت برای الکترو‌انجمن‌ها

خلاصه دستورنامه رابرت برای الکترو‌انجمن‌ها

با گسترش سریع استفاده از اینترنت تأسیس سازمان‌ها و انجمن‌های الکترونیکی نیز با سرعت رواج می‌یابند. الکترو‌انجمن‌ها از دهه‌ها قبل در کشور‌های توسعه یافته فعالیت خود را شروع کرده‌اند و در حال حاضر نرم‌افزارهای زیادی برای این منظور در دسترس است. به نظر می‌آید مهم‌ترین خصوصیت این نرم‌افزارها باید این باشد که امکان شنیده‌‌شدن همزمان تمام اعضای یک مجمع تصمیم‌گیری را باید برای کاربران فراهم آورند. در این صورت، مهم‌ترین و مبرم‌ترین قواعد پیش‌گزیده‌ی مجامع تصمیم‌گیری را که اساساَ برای تضمین حق و حقوق پارلمانی اکثریت، اقلیت، افراد، غائبان و تمام این‌ها با هم و به شکل متوازن تدوین شده‌اند، فراهم می‌آورند. دفتر کادرها، با راه‌اندازی این بخش، ویژه انتشار مطالبی در خصوص التگروانجمن‌ها می‌کوشد دانش فنی تأسیس و اداره انجمن‌ها و مجامع‌التکرونیکی را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

مقاله‌هاى اين بخش


ضرورت انتقال‌ الکتروانجمن‌ها از تلگرام به اسکایپ یا ابزارک‌های مشابه دیگر! (خلاصه دستورنامه رابرت برای الکترو‌انجمن‌ها)

ویرایش اول: ۲۳ دی ۱۳۹۴
چهار شنبه 13 ژانويه 2016 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

در حالیکه تلگرام با استقبال میلیونی ایرانیان مواجه شده است و دفتر کادرها وعده داده است تا خلاصه‌ای از مبرم‌ترین و پرمصرف‌ترین قواعد دستورنامه رابرت را، برای الگتروگروه‌هایی که در تلگرام تشکیل شده‌اند، به مرور تدوین کند و از طریق همین وب‌سایت در اختیار علاقمندان بگذارد، به دلایلی که در ادامه توضیح داده خواهد شد، توصیه می‌شود، آن دسته از الکترو‌گروه‌های تلگرامی که می‌خواهند به مثابه یک انجمن و یک شخصت حقوقی به فعالیت خود ادامه دهند، با تدارک تدریجی مقدماتی که در ادامه شرح داده می‌شود، از تلگرام به اسکایپ یا ابزارک‌های مشابه دیگر‌، که کار کردن با آن‌ها هم تقریباً به همین سادگی است، منتقل شوند.

خاطر نشان می‌شود دفتر کادرها آمادگی خود را برای پاسخ به سؤال‌های پارلمانی اعضای این الکتروگروه‌ها اعلام می‌کند. سؤال‌های خود را از طریق تلفن، ایمیل و تلگرام با دفتر کادرها در میان بگذارید. و اگر با زبان انگلیسی آشنا هستید، مستقیماً به وب سایت رسمی دستورنامه رابرت در اینجا مراجعه فرمایید.پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 248400

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت خلاصه دستورنامه رابرت برای الکترو‌انجمن‌ها   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License