كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)
ترازوی عدل در توزین حق‌الناس

جشن سالروز شروع نخستین کارگاه‌ آموزش دستورنامه رابرت در ایران

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
جمعه 6 مه 2016

عصر روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ گروهی از علاقمندانی که طی چهار سال گذشته در کارگاه‌های آموزش دستورنامه رابرت شرکت کرده‌اند در جشن سالروز نخستین جلسه نخستین کارگاه آموزش دستورنامه رابرت حضور یافتند و تصمیم گرفتند که این نشست‌ها را در آخرین جمعه هر ماه برگزار کنند.

خاطر نشان می‌شود روز یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ نخستین جلسه کارگاه هم‌اندیشی عرف پارلمانی در دبیرخانه انجمن شرکت‌های ساختمانی برگزار شد. بعدها گروه‌های دیگری از علاقمندان در این کادرها شرکت کردند و با قواعد اولیه اداره مجامع تصمیم‌گیری آشنا شدند. اما ضرورت این قواعد به ویژه در مجامع تصمیم‌گیری بیش از حدود ۱۰ نفر است که احساس می‌شود. به همین خاطر آن گروه از علاقمندانی که کارگاه‌های مقدماتی را طی کرده‌اند با شرکت در کارگاه‌های ماهانه این فرصت را خواهند یافت که ضمن تمرین و یادآوری آن قواعد با قواعد پیچیده‌تر قانون پارلمان نیز آشنا شوند. در عین‌ حال، علاقمندانی که تا کنون در کارگاه‌های مقدماتی شرکت نکرده‌اند می‌توانند به عنوان عضو ناظر بدون حق دادن پیشنهاد و شرکت در مذاکره و فقط با حق دادن رآی در نشست‌های ماهانه کادرها شرکت کنند.

در نخستین نشست کادر ماهانه که با ریاست یکی از کارورزان اداره می‌شد مربی دستورنامه رابرت برخی از قواعد و فلسفه آن‌ها را برای حاضران توضیح ‌داد.

قرار است هزینه‌های برگزاری نشست‌های ماهانه از طریق گلدان‌چرخانی و گل‌افشانی و بر اساس همت عالی مهمانان تأمین شود.

GIF - 199.7 kb
ترازوی عدل در توزین حق‌الناس

پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 703 / 606452

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت خبر كادرها   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License