كارگاه‌هاي آموزش دستورنامه رابرت (كادرها)
پذيرش > اخبار ساخت جامعه‌های طراز نوین > انجمن توسعه ایران (اتا) > انجمن توسعه ایران (اتا)

انجمن توسعه ایران (اتا)

این بخش به انتشار اخبار و گزارش‌های مربوط به انجمن توسعه ایران (اتا) اختصاص داده می‌شود. گروهی ازاعضای گروه اندیشه که فعالیت‌ خودشان را از سال‌ها قبل شروع کرده بودند، بعد از آشنایی با قانون عام پارلمانی تصمیم گرفتند انجمن توسعه ایران را بر اساس این قانون تأسیس کنند. انجمن توسعه ایران در نظر دارد به عنوان ستاد پشتیبان کمک کند تا در تمام شهرهای ایران انجمن توسعه هر شهر تأسیس شود تا در مرحله بعد، و با ائتلاف تمام انجمن‌های توسعه‌ای، کانون انحمن‌های توسعه ایران در آینده نزدیک شکل بگیرد. به امید آن روز.

مقاله‌هاى اين بخش


نقش انجمن توسعه ایران در پیشبرد خیزش زن، زندگی، آزادی (انجمن توسعه ایران (اتا))

۲۸ آبان ۱۴۰۱
دو شنبه 19 دسامبر 2022 بوسيله‌ى گروه نويسندگان

در نوزدهمین نشست انجمن توسعه ایران (اتا) که عصر روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ دردفتر کادرها برگزار شد، خیزش انقلابی ایرانیان که پس از قتل ژینا امینی، دختر ایران، و با پرچم زن، زندگی، آزادی در داخل و در سراسر جهان به راه افتاده است، مورد بررسی قرار گرفت و با تأکید بر اینکه دستاوردهای این خیزش عظیم برگشت‌ناپذیر است و در عین حال، مردم ایران راهی چز به سرانجام رساندن این خیزش انقلابی نخواهند یافت و قشر‌های به اصطلاح خاکستری نیز دیر یا زود ناگزیر خواهند شد پا به میدان بگذارند و کار را تمام کنند، این پرسش مطرح شد که انجمن اتا در این وضعیت تاریخی چه می‌تواند و چه باید بکند؟پذيرش | تماس | نقشه‌ى سايت | | آمار سايت | بازديد كنندگان : 434953

 پيگيرى فعاليت سايت fa   پيگيرى فعاليت سايت اخبار ساخت جامعه‌های طراز نوین   پيگيرى فعاليت سايت انجمن توسعه ایران (اتا)   ?

سايت با اسپيپ درست شده است 3.0.17 + AHUNTSIC

Creative Commons License